Naszym celem jest rozwiązanie globalnego problemu dostępu do bieżącej wody*

*1/6 ludzkości nie ma dostępu do bieżącej wody oraz podstawowych urządzeń sanitarnych

 • W Afryce Subsaharyjskiej kobiety spędzają 40 miliardów godzin rocznie chodząc do oddalonych studni
 • Nasze produkty mogą znacznie skrócić ten czas
 • Ponad 450 000 dzieci zmarło w ubiegłym roku z powodu chorób związanych z wodą
 • Nasze produkty mogą potencjalne uratować wiele tysięcy ludzi
 • W wielu krajach ludziom brakuje wody, ponieważ ich na nią nie stać
 • Nasze produkty mogą znacząco zmniejszyć opłaty za wodę poprzez wydajniejsze wykorzystanie wody

Poznaj nasze działania w walce z ubóstwem higienicznym

Dostarczamy wodo-oszczędne i przenośne urządzenia do higieny osobistej

Nepal

W 2017 roku przy współpracy z  Paulą Rettinger-Wietoszko dostarczyliśmy 10 zestawów HandyShower do dystryktu Mustang w Nepalu dla ludzi mieszkających w obszarach wiejskich bez bieżącej wody. Jak możemy przeczytać na stronie fundacji ZOSTAW SWÓJ ŚLAD...

Mozambik

Kooperacja WaSH Innovation z Caritas Polska zaowocowała dostarczeniem 500 zestawów HandyShower do Mozambiku. Nasze urządzenia pomogą zachować higienę w trudnych warunkach spowodowanych skutkami zniszczeń spowodowanymi przez cyklon z 2019 roku w rejonie Beira. Zestawy HandyShower pomogą także przeciwdziałać zagrożeniom...

Kenia – Kibera

Kibera w Nairobi jest największym slumsem w Afryce. Mieszka tam mniej więcej 700 000 osób, a około 300 000 to dzieci. Nie ma tam dostępu do bieżącej wody oraz są nieadekwatne warunki sanitarne. Szczególnie brakuje...

Jordania

W lutym 2019 roku spotkaliśmy się z przedstawicielami różnych organizacji (NGO) w Jordanii. Z pomocą Action Contre la Faim (ACF) przekazaliśmy 20 zestawów HandyShower do uchodźców syryjskich w obozie Al- Azraq w Jordanii oraz przeprowadziliśmy tam...

Nigeria

Współpracujemy z Fundacją Edith Ogbonna i przeprowadzamy testy wśród mieszkańców obozu Durumi dla wewnętrznie przesiedlonych ludzi w Nigerii w 2018 i 2019 roku. Mieliśmy okazję porozmawiać z uchodźcami ze stanu Borno. Pozwoliło nam to dostrzec...

Ghana

Dostarczyliśmy kilka zestawów HandyShower do szkoły muzułmańskiej w Ghanie.

Republika Środkowoafrykańska

W październiku 2017 roku dostarczyliśmy 10 zestawów HandyShower do wioski Monasao w Republice Środkowoafrykańskiej.

Nasza innowacja

przenośne i oszczędzające wodę urządzenia do higieny osobistej

Opatentowana technologia!

Kluczową częścią wszystkich naszych urządzeń jest opatentowany zawór teemer® działający beztarciowo. Jest trwały i wydajny i umożliwia zmniejszenie zużycia wody nawet o 70%.

Modułowość

Wszystkie nasze urządzenia mają strukturę modułową dzięki której dostosujesz je do swoich indywidualnych potrzeb. W przypadku dużych zamówień możemy modyfikować nasze urządzenia, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym potrzebom.

Łatwa adaptacja

Nasze urządzenia można łatwo dostosować do użytku w outdoorze oraz jako rozwiązanie stacjonarne. Są idealne w podróży oraz w sytuacji braku lub awarii systemu wodociągowego.

Partnerstwo

Współpracujemy z organizacjami na całym świecie

 • SuSanA NIE jest organizacją, ale nieformalną siecią osób i organizacji, które podzielają wspólną wizję zrównoważonej sanitacji i chcą przyczynić się do osiągnięcia Celów Zrównoważonego Rozwoju, w szczególności SDG6.

 • Fundacja YORGHAS jest pozarządową organizacją non-profit zarejestrowaną w Polsce i działającą w Afryce. Ratujemy kobiety w ciąży, matki i noworodki przed zgonami spowodowanymi biedą, brakiem higieny, dostępem do odpowiedniej opieki zdrowotnej czy edukacji w krajach rozwijających się. Bronimy praw kobiet, dziewcząt i dzieci nie tylko do bezpiecznego porodu i odpowiedniej opieki zdrowotnej, ale także do edukacji, rozwoju osobistego i godnego życia.

 • Edith Ogbonna Foundation jest organizacją pozarządową założoną w 2013 roku przez Edith E. F. Ogbonna i zarejestrowaną w Nigerii. Fundacja Edith Ogbonna dokonuje wiele działań i starań aby położyć kres analfabetyzmowi i głodzie.

 • Village Pillars Empowerment Project (VIPEP) to pozarządowa organizacja non-profit zarejestrowana w Kenii w celu promowania równości płci poprzez wspieranie kobiet i mężczyzn w zakresie praw kobiet. Nasze główne obszary zainteresowania to: prawa w zakresie zdrowia seksualnego i reprodukcyjnego, wzmocnienie pozycji ekonomicznej, równość płci oraz woda i warunki sanitarne.

 • Associação dos Jovens e Amigos de Govuro (AJOAGO) działa w prowincjach Inhambane i Sofala, szczególnie w okręgach Govuro, Mabote, Funhalouro, Zavala, Massinga, Inharrime, Vilanculos, Machanga i Buzi i może rozszerzyć swoje działania do innych prowincji.
  MISJA: Promowanie sprawiedliwości społecznej dla populacji znajdujących się w skrajnym ubóstwie i podatnych na klęski żywiołowe, które zapewniają zdolność reagowania.

 • Poprzedni
 • Następny

Czy jesteś organizacją humanitarną działającą w sektorze WaSH?

Zostań naszym partnerem, a my wyślemy ci darmowe próbki do testowania. Razem możemy skuteczniej pomagać tym, którzy zmagają się z brakiem bieżącej wody.

  characters left